Hasta Görüşleri0312 284 73 26OP. DR. MÜGE AKSOYKadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Op. Dr. Müge Aksoy

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

1997 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra yine Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Ana Bilim Dalında ihtisasıma başladım. 2003 yılı Ocak ayında ihtisasımı bitirip Ankara Bayındır Hastanesinde fulltime Uzman Doktor olarak meslek hayatıma devam ettim.

Hasta Görüşleri

Hastalarına çok özel yaklaşımı var :)15.11.2019

10 yıldır geldiğim sevgili doktorum Müge Aksoy'a her açıdan teşekkür etmek isterim. Hastalarına olan özel yaklaşımı sevgi dolu olması işinde bir numara olması kısacası her yönden bir hastanın gitmek isteyeceği yerdir. Ayrıca tüm çalışanlarına da güleryüzlülüğü ön plandadır. Herşey için çok çok teşekkür ederim.

Bütün korkularımı 5 dakikalık sohbetimizle üstümden attım.15.11.2019

Kızlık zarı için geldim. Dünyalar tatlısı bir doktorlar tanıştım. Bütün korkularımı 5 dakikalık sohbetimizle üstümden attım. Doktor gibi değilde bir kardeş gibi yaklaşımından belkide. Biz şimdi bütün aile Müge hanıma geliyoruz. Müge hanımcım sizi seviyoruz.

Şula Yalçın01.09.2019

Çocukluk arkadaşım Müge hanım doktorum oldu, kibar güleryüzlü arkadaşım. Ne zaman bir sorunum olsa hemen yardımıma koştu tedavisin yaptı. Allah sana sağlıklı mutlu ömürler versin.

Nazan Pektaş01.09.2019

Müge hanım iyi ki kadın doğum doktoru olmuş, kimin ne sıkıntısı varsa her zaman yardıma hazırdır. Herkesi kendisi güler yüzüyle karşılar, sizi uğurlar. İyiki varsınız Tabiki sende Ebru abla, seviliyorsunuz.

Demet Kaya Güney01.09.2019

Müge hanıma gelme sebebim çoğu arkadaşımın referansı sayesinde oldu. Kendisi doktordan öte bir abla gibi aileden biri olarak davranışı ilgisi hiç tartışılmaz. Kendisi gerçekten çok iyi doktor, kendisini çok seviyorum.

İyi ki tanışmışız.16.08.2019

Doktor mu asla Müge hanım bana abla, anne oldunuz çünkü daha 19'lu yaşımda oğlumu ve kızımı 2005-2010 yıllarında kucağımıza aldık. Müge hanım benim arkadaşım, ablam, annem oldu kontroller, doğum anı hepsi bizim için harika geçen süreçlerdir. Yıllar geçsede yeri ayrı olan güleryüzlü meslek aşkı, normal doğum olsun çabası herşeyiyle yanımda olan doktorum iyiki tanışmışız. 

Sıcaklığınız, verdiğiniz güven, hissiyatınız...25.07.2019

Sıcaklığınız, verdiğiniz güven, hissiyatınız... Çok kısa bir zamanda siz olmasanız asla başaramayacağım bir doğum gerçekleştirdim. Poyraz'ın sizi beklemesi... Bizim eşimle heyecanla sizi beklememiz. 9 aydan fazla bir oaln sevginiz, güveniniz için size sonsuz teşekkür ederiz. Bu kadar duygu yüklü bir olayı sizin gibi müthiş doktorla başarabildiğimiz için teşekkür ederiz.

Ankara'da güvenerek gidilebilecek en iyi doktorlardan.25.07.2019

Müge hoca son derece güleryüzlü bilgili ve tecrübeli bir doktor. Ankara'da güvenerek gidilebilecek en iyi adreslerden. Onu tanıdığım için çok mutluyum, iyiki buraya gelmişim.

Zorlu gebelik sürecini bir keyifli hale getirdi.25.07.2019

Müge hanımla çalışmak demek huzur demektir. Pozitif enerji ofisine girdiğiniz anda sarar sizi. Çalışanlarıda yansımıştır bu enerji. Heyecanın, endişenin hakim olduğu hamilelik döneminde Müge hanımla geçirilen zamanlar rahatlamanın ve mutluluğun adresidir. Gebelik kontrollerinden, doğumun kendisine ve çocuğumu kucağıma alana kadar sonsuz desteği ve verdiği güvenle, bu zorlu süreci bir keyifli hale getirdi. İyi ki varsınız Müge hanım.

Çok kolay ve güzel bir doğum gerçekleşti.23.05.2019

Önceliğin güven olduğu hassas gebelik süreçlerimde basından sonuna kadar günün her saati yanımda olup tecrübesiyle bana bu süreci başarıyla atlattıran ve çok kolay ve güzel bir doğum gerçekleştiren doktoruma çok ama çok teşekkür ederim.

İdrar kaçırması ve vajina daraltma operasyonu.23.05.2019

Ben Müge hanıma geldiğimde umutsuz gelmiştim. Ama geldikten sonra doktorumla tanıştıktan sonra herşey daha güzel oldu. İdrar kaçırması ve vajina daraltma operasyonu geçirdim, gayet memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.

Bir abla şevkati ile beni kucakladı.23.05.2019

Gebeliğimin başından sonuna kadar bir abla şevkati ile beni kucakladı. Ruhen sıkıntılı bir süreç yaşamama rağmen onun sıkı kontrolleri ve rahatlatan tavırları sayesinde fizyolojik olarak çok sağlıklı bir gebelik ve kolay bir normal doğum yaşadım. Sıcaklığı ve samimiyeti için kendisine çok teşekkür ederim.

İyi ki yollarımız kesişmiş.03.05.2019

Müge hocam sayesinde 2. doğumumu harika geçirdim. Bu kadar eğlenceli olabilirdi bir doğum. Özverisine, sabrına, ilgisine, ayrıca hayranım ve teşekkür ediyorum. İyi ki yollarımız kesişmiş.

Uzun yıllar sağlık sektöründe çalıştım.03.05.2019

Uzun yıllar sağlık sektöründe çalıştım ve bir kadının kadın doğum uzmanına güvenerek ve huzur içinde gitmesinin ne demek olduğunu gayet iyi bilirim. Bu kadar uzun zaman sonrası Müge hanımı tanımış olmanın ve doktorum olarak güven ellerde olduğumu hissetmenin keyfini yaşıyorum. Teşekkür ederim.

Düğün günümü sorunsuz geçirdim :)30.03.2019

Müge hocamı internetten buldum. Çok zor bir durumdaydım, kızlık zarı dikimi operasyonu oldum, Allah ondan razı olsun. Sayeasinde resmen hayata döndüm. Ekibide çok ilgili. Beni hiç yargılamadılar. Düğün günümüde sorunsuz geçirdim. Çok teşekkür ederim.

Eşimle neredeyse boşanmanın eşiğine gelmiştik ki ???30.03.2019

Eşimle neredeyse boşanmanın eşiğine gelmiştik ki Müge hanımı tanıdım. Genital bölgem ile ilgili ciddi sorunlarım vardı. Genital estetik operasyonlarından labioplati operasyon olmaya karar verdim. Şükürler olsun, herşey çok başarılı geçti. Kendimi çok iyi hissediyorum. Artık neredeyse hiç doğum yapmamış gibiyim. Sağolun Müge hocam, iyiki sizi tanımışım ve bu operasyonu olmuşum.

3 normal doğumdan sonra vajina daraltma09.02.2019

48 yaşında 2. evliliğimi yapmak üzere olan bir bayanım. Sorunum vajinal darlık idi. 3 doğum yaptım, normal vajinal yolla. Bir tanıdık vasıtası ile Müge hanımla tanıştık. Öncelikle ilk muayenem oldu. Daha sonra vajina daratlama opesrasyonu geçirdim, çok memnunum. Eline sağlık, teşekkürler.

Büyük bir dertten kurtuldum!09.02.2019

Ben Müge hanımın Kayserili bir hastasıyım. 3 yıl önce başlayan ve bir süre önce biten bir ilişki sonrası kızlık zarı sorunu ile başbaşa buldum kendimi. Ama şanslıyım ki Müge hanım gibi işini son derece titizlikle yapan bir hekimle karşılaştım, son derece memnunum. Müge hanım ve ekibini tanımış olmaktan ilgi ve alaka sonuç mükemmel.

Hayat standartım çok yükseldi!09.02.2019

Daha önce menopoz tedavisi için geldiğim ve çok sevdiğim Müge hanıma idrar kaçırma ile ilgili şikayetimi gidermesi için gelmiştim. Hastane ortamında idrar kaçırma ameliyatımı başarılı şekilde gerçekleştirdi. Hayat standartım çok yükseldi, dualarımda hep varsın Müge kızım.

Hem genel muayene oldum, hem aklımdaki soruları sordum.09.02.2019

Ben 15 yaşındayım. Geçen yaz regli kanamalarım başladı. Annem ile birlikte onunda doktoru olan Müge Aksoy'a geldik. Hem genel muayene oldum, hem aklımdaki soruları sordum. Üstelik ilerde doktor olmak hayalimde vardı neden kadın doğum olmasın diyorum şimdi.

8 yıldır Müge hanımı tercih ediyorum.26.11.2018
Çok çaresizdim...26.11.2018
En zor zamanımda yanımda oldu!26.11.2018
Sağlıklı bir bebeğimiz oldu.26.11.2018
Kızımın güzel kalpli doktoru.26.11.2018
Bitmek bilmeyen enerjinize hayranım...26.11.2018
Ben karakter olarak endişeli biriyimdir :)26.11.2018
Genital estetik ameliyatımdan çok memnun kaldım06.11.2018

Müge hanımla 13 yıl önce tanışmıştık. O zaman Bayındır hastanesindeydi. İki çocuğumun da doğumlarında bana çok yardımcı olmuştu. Doğumdan sonra özel bölgemdeki sıkıntılarda da sağolsun yardımcı oldu. Genital estetik ameliyatımdan çok memnun kaldım, Müge hocam iyiki seni tanımışım, çok teşekkür ederim.

Bir doktor olarak sizi çok seviyorum.06.11.2018

Müge hanıma çok uzun süreden beridir muayene oluyorum. En son idrar kaçırma problemi için başvurdum. Müge hanıma güvencim tam, hastanede ameliyatı oldum. Şimdi kontrollerime geliyorum. Bir doktor olarak sizi çok seviyorum Müge hanım.

İlk ve Tek Doktorum31.10.2018

Yıl 2008, hastane doktorları listesinden bulduğum, o sıcak resmindeki gülümsemesine geldiğim ilk ve tek doktorum Dr. Mühe Aksoy’dur. İlk gebeliğimde geçirdiğim sıkıntılı dönemleri beraber atlattık. Sadece kadın doğrum doktoru değil aynı zaman psikolog oldu bize. En önemli, en değer yanı insancıl ve samimi olmasıdır. 2 ve 3. gebeliğimi mutlu sona ulaştırdı. Şuan 1 kızım ve 1 oğlum var. Her zaman güzel mutlu sağlıklı günlerde görüşmek dileyiğle...

Sedef Fırat

Sorunsuz atlattım şükürler olsun.25.10.2018

Benim için kabus gibi geçen bir süreci Müge hanım sayesinde sorunsuz atlattım şükürler olsun. Hayatıma yeniden kavuştum diyebilirim, iyiki varsınız...

Suna C.27.10.2018

Müge hocama, hem geçirdiğim vajina daraltma operasyonun başarısından dolayı, hemde bana çok ve sevecen davranmasından dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Müge hanım neredeyse bana hayatımı geri verdi.24.09.2018

Dört yıl önce başımdan çok talihsiz bir olay geçmişti. O dönem hatırlıyorum utangaçlıktan kendimi öldürmeyi bile düşündüm. Müge hanım neredeyse bana hayatımı geri verdi. Bana yeniden bakireliğimi kazandırdı. Psikolojik desteğini unutamam. 1 ay önce düğünüm oldu ve şimdi çok mutluyum. Kendisine bana bir abla gibi yaklaştığı için ve o geceyi sorunsuz yaşamamı sağladığı için sonsuz minnettarım.

Çok çekinerek geldim, ama08.10.2018

Çok çekinerek geldiğim vajina daraltması ameliyatımı sırasında ve sonrasında Müge hocamın yakın ilgisi ve tecrübesi beni çok mutlu etti. Vajina daraltma ameliyatım ile ilgili hiç sıkıntı yaşamadım şükürler olsun.

Çok değerli doktoruma sevgilerle.12.09.2018

Çok değerli Dr. Müge Aksoy’a güler yüzü, samimiyeti ve ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim. Hemşirem Şerife hanımımız ve Ebru hanımızıa ilgi ve alakalarından dolayı teşekkürler, iyiki sizinle tanışmışım.

Elif Keçeci Koç13.09.2018

Canım Doktorum; Çok seviyorum sizi, inanılmaz ilgili ve güleryüzlü. Hep kendimi çok rahat ve güvende hissettim hala da öyle hissediyorum. Teşhislerinize ve kararlarınıza çok güveniyorum. İyiki tanımışım sizi... Herşey için çok teşekkür ederim. Sizi çok seviyorum. Elif Keçeci Koç

Kahkahalarla normal doğum yapabilmeme vesilem.25.07.2018

9 yıllık güzel yürekli doktorum. Ne zaman arasam hep telefonun ucunda o güzel sesi ile hep destek oldu. Zeynep’imin doğumunda sıfır korku ile kahkahalarla normal doğum yapabilmeme vesilem. Müge Aksoy iyi ki varsın.

Geleceğim sizin ellerinizdeydi25.07.2018

Merhaba Müge hanım, ilk günden bu yana göstermiş olduğunuz ilgi, samimiyet güler yüzlü oluşunuz için sonsuz teşekkür ederim. Psikolojik olarak da o kadar güzel destek verdiniz ki geleceğim sizin ellerinizdeydi ve hiç bir sıkıntı yaşamadan nişamlımla birliktelik yaşadık, görmek istediği o kanıda gördü, size minnettarım.

Sorunsuz şekilde o geceyi atlattım.25.07.2018

Ben 26 yaşındayım, 5 yıl önce başıma talihsiz bir olay gelmişti. Çokta istemediğim bir kişi ile yakınlaşma olmuştu ve ben kendimi sonrasında çok kötü hissettim. Geçen sene müge hanıma kızlık zarı dikimine geldim, sağolsun çok yardımcı oldu. 1 hafta öncede evlendim. Sorunsuz şekilde o geceyi atlattım. Müge hanıma çok teşekkür ederim.

Sizde erken yaşta menopoz girmek zorunda değilsiniz.01.07.2018

Ben 49 yaşında ev hanımıyım yaklaşık 1 yıl önce adet kanamalarım kesilmeye başlamıştı. Müge hanıma muayene oldum. Menopoz için yaşımın erken olduğunu söyledi. İlaç tedavisine başladı. Menopozumu erteledik benimde istediğim bir şeydi şimdi daha iyi hissediyorum. Arkadaşlarımıda tavsiye ettim. Sizde erken yaşta menopoz girmek zorunda değilsiniz.

Kontrol yöntemi olarak hap kullanıyordum.01.07.2018

Merhaba, 36 yaşında 6 yıllık evliyim. 3 yaşında bir kızım var. Kızımdan sonra kontrol yöntemi olarak hap kullanıyordum. Geçen 6 ay içerisinde hiç geçmeyen bazen şiddetlenen kanamalarım başladı. Müge hanımı internet aracalığı ile buldum. Muayene sonrası polipim olduğunu söyledi ve tedavisini yaptı. Gerçekten bir çırpıda şikayetim son buldu. Sıcak yaklaşımı ve ilgisi için çok teşekkür ederim.

Kürtaj olmak sorunda kaldım.01.07.2018

6 yıllık evli 39 yaşında bir bayanım. Geçen ay itibariyle bir gebeliğim oldu. Fakat 8. haftada kalp atımı durdu ve kürtaj olmak zorunda kaldım. Yakın bir arkadaş tavsiyesi ile Müge hanımla tanıştım. Şuan çok yenir gebeliğim daha oluştu. Bu kadar kısa sürede olabilmesi beni çok mutlu etti. Henüz kalp atımı duyulmadı fayat gerekli tahliller yapıldı. Geneik bir rahatsızlık bulunmadı. Müge hanım moral ve motivasyon bakımından beni çok rahatlattı. Çok teşekkür ederiyorum.

Normal spiral uygulattım.07.05.2018

Ben 31 yaşında Ankara’da yaşayan bir bayanım. 4 yıl önce Müge hanımla tanıştım. Normal spiral (RIA) uyguladı. Çok memnunum rutin kontrollerme devam ediyorum. Hiçbir sıkıntım yok. Müge hanımla tanıştığım ve hastası olduğum için çok memnunum. İlgi ve alakanıza teşekkür ederim. Müge hanım ve ekibine.

Artık evlenebilirim.07.05.2018

Ben 23 yaşında Eskişehirde yaşan bir bayanım yaklaşık 1 yıldır nişanlıyım bu yaz döneminde evleneceğim. Artık gönül rahatlığı ile düğün hazırlıklarımı yapabilirim. Çünkü müge hanımla tanışmadan önce çok sıkıntılıydım. Düğün vakti hiç gelsin istemiyordum. Vajina ile ilgili rahatsızlığım vardı, görüntü açısından. Müge hanımla yaptığım görüşme ve muayene ile ne istediğimi açıkca anlattım ve genital estetiği yağtırdım. Müge hanım çok başarılı bir doktor, iyileşme sürecinde oldukça itinalı takip ettik şimdi çok mutluyum. Sonsuz teşekkür ederim.

Kendime güven geldi.07.05.2018
Müge hanıma teşekkür ederim.05.05.2018

Kırıkkale’den geliyorum. internet aracılığı ile buldum Müge hanımı. 45 yaşındayım 4 çocuk sahibiyim. Menopoz öncesi olduğum için geç farkettim gebe olduğumu. Ama 10 haftayı geçmediğim için şanslı idim. Hiç sorunsuz bir operasyonları kürtaj işlemi gerçekleştirildi. Muayehene ortamı gayet iyi ve personel oldukça cana yakın. Müge hanıma teşekkür ederim.

Gamze Tunçel19.03.2018

Çok şeker ve güvenilir bir doktor hasta ilişkisi ile arkadaş gibi bir psikolog gibi moral vererek ilgileniyor, Kensine teşekkürlerimi sunuyorum.

Çok rahatım çok teşekkür ederim.15.02.2018

65 yaşında bir hanımım idrar kaçırma problemi yaşıyordum. Bu beni psikolojik olarakçok rahatsız ediyordu. Sosyal yaşantımda sorunlar yaşıyordum. Müge hanıma mesane daraltma ameliyatı oldum. Şimdi kontrolüme geldim. Çok rahatım çok teşekkür ederim.

Tanıdığım en mükemmel insanlardan!15.02.2018

Tanıdığım en mükemmel insanlardan, çok değerli hocamız Müge Aksoy hanıma her an her durumda yanımızda olduğu için sonsuz teşekkürü borç bilirim.

İşini titizlikle yapıyor.24.01.2018

Yaklaşık 10 yıldır rutin muayenelerimi Müge hanım yapıyor. Son dönemde genital bölgede siğiller keşfettim. Müge hanım bunların HPV olduğunu söyledi. Bununla ilgili tedaviler gerçekleştirdi. Siğil yakma işlemi ile bunlardan kurtuldum. Daha sonrasında tekrar oluşmaması için üç dozluk aşı önerdi. İşini titizlikle yapan hocamın ellerine sağlık.

Şimdi tüm aile Müge hanıma geliyoruz.24.01.2018

Yıllardır bana sağladığı güven duygusu ile gözüm kapalı gelebildiğim canım doktorum artık abla kardeş gibi olduk. Yaklaşık 10-12 yıl önce annemle beraber geliyorduk. Şimdi tüm aile müge hanıma geliyoruz. Sizi çok seviyoruz müge ablacım iyiki varsınız.

Kayseri'den Şengül09.01.2018

Ben 37 yaşında 3 doğum gerçekleştirdim. 3 iri bebekten sonra vajinal estetiği ihtiyacı hissettim. Şimdi kontrollerime devam ediyorum. Şuan ki gidişattan çok memnum.

İnci Soylu02.01.2018

Ben 37 yaşında ve yaklaşık 4 yıldır çocuk sahibi olmak isteyen bir hastaydım. Çocuk sahibi olmak isteğiyle Mühe Hanıma tedavi oldum. Uzun ve meşakaetli bir süreçten sonra yaklaşık 6-9 aylık bir süre içerisinde 3 kez aşılama gerçekleştirdi. Şimdi müjdeli haberi aldım. Bana dünyaları verdiniz, çok ama çok teşekkür ederim.

İyiki varsınız hocam31.10.2017

Doktora gitmek benim için her zaman kabus gibi olmuştur. Özellikle kadın doğum muayeneleri. Taki Müge hocamla tanışana kadar. İçtenliği ve bizlere göstermiş olduğu özen ve tatlılık için çok çok teşekkür ederim. İyiki varsınız Müge Hocam.

M.N. Vajina Daraltma, Diyarbakır29.08.2017

Genç yaşta 2 zor doğumum olmuştu. Bu doğumlardan sonra vajina genişliği ve şekil bozulmazsı yaşamıştım. Bir arkadaş tavsiyesi üzerine Diyarbakır’dan Müge Hanımla tanışmaya geldim Müge Hanımla operasyonla alakalı uzun bir sohpet gerçekleştirdik. Aklımda hiçbir soru işareti Kalmamıştı operasyon gün ve saati belirledik. Oldulça başarılı bir işlem gerçekleişti.Şimdi kendimi çok daha iyi hissediyorum Evliliğim doktor hanım sayesinde çok daha güzelleşti. Bukadar basit bir işlem olduğunu bilseydim daha önce yaptırırdım. Ellerinizden öpüyorum doktor Hanım...

A.Ç. Kızlık Zarı Dikimi Ankara - Yaş 2529.08.2017

Ben üniversite mezunu 25 yaşında bir bayanım. Ankara’nın bir ilçesinde doğup büyüdüm. Ankara üniversitesini kazanınca bir devlet yurdunda kalmaya başladım. Benim için çok farklı heyecanlı Bir yaşantıya adım atmıştım. Bu dönemde hayatımın aşkını bulduğumu düşünmüş gözüm ondan başka bir şey görmemeye başlamıştı. Erkek arkadaşımla uzun süreli bir birlikteliğim oldu fakat sonrasında ne oldu bilmiyorum büyü bozuldu anlaşamamaya başladık ve ayrıldık. Fakat ben bekaret sorunu ile baş başa kalmıştım.Bir yıla yakın bir süre sonra ise ailelerimizin de tanıştığı bir birliktelik yaşamaya başlamıştım. Aradan uzun zaman geçmeden de nişanlandık. Ne yapacağımı bilemez durumdaydım.İnternetten Müge Hanımın sitesinde gezinirken o an karar verdim ve bir randevu aldım Müge Hanım inanılmaz sıcak kanlı sempatik ve rahatlatıcıydı operasyon için randevulaştıktan sonra Operasyonu gerçekleştirdik hiç sorun yaşamadım fakat ben de bu aşamada iyi bir hasta olup doktorumun öylediklerini harfiyen yerine getirmiştim. Hayatım şu anda resmen rayına oturduı bir gençlik hatasının hayatımı mahvetmesine izin vermemiştim. Doktorum Müge Hanım binlerce teşekkür ederim.

Labioplasti ve Vajinoplasti29.05.2017

Ben 35 yaşında bekar bir anneyim. Eşimden 2 yıl önce ayrıldım. Sosyal hayattaki sıkıntılarımızın yanında cinsel hayatımızda da sıkıntılar yaşıyorduk. Aslında bu durumun benimle fazlasıyla alakası vardı.Vajina bölgesinde eskiden beridir hiç hoşlanmadığım bir görüntüye sahiptim.Bu beni adeta cinsellikten soğutmuştu. Doğumdan sonra vajinal genişlikla alakalı sıkıntı da buna eklenince cinsel hayat bizim için yok denecek kadar azalmıştı. Tabi bunu sosyal hayattaki sıkıntılar takip etti sonunda ayrılma kararı aldık. Fakat 35 yaşımdayım henüz cinsel hayatımı sonlandırmak istemiyordum. Ben de herkes gibi mutlu olabileceğim bir cinsel hayat ve mutlu bir birliktelik istiyordum.Bunun için bir adım atmam gerekli idi. Bu konu ile alakalı siteleri dolaştım yakın arkadaşlarımla paylaştım. Uzun bir araştırmadan sonra Müge Hanımla tanıştım önce muayeneye gittim. Müge hanım ile konuşmamızım henüz 10 dakikasında ben kesin kararımı vermiştim. Her iki operasyonu da yaptırmak istiyordum. Vajinoplasti ve Labiopasti operasyonları. İşlem ile ilgili çok geniş bilgilendirme yaptı Müge hanım sonrasında iyileşme süresi ile alakalı en ağrısız ve acısız atlatabilmem içintavsiyelerde bulundu. İlk 3-4 gün çok dikkatli davrandıktan sonra ağrı ve acı yok denecek kadar azalmıştı. İlk yaraların iyileşme süresi yaklaşık10 gün olduğunu söylemişti doktorum fakat ben çok iyi bir bakımla bunu daha erkene çektim. Şimdi son derece mutluyum. Özgüvenim yerinde. Cinselliğe yeni başlamış kadar heyecanlı ve istekliyim, çok teşekkürler Müge Hanım.

Kürtaj Hasta Gizliliği29.05.2017

Yaklaşık 1 yıl önce kürtaj işlemi yaptırmıştım. Hasta gizliliği ile alakalı çekincelerim vardı.Bir arkadaşım vasıtası ile Müge Hanım ile tanıştım. 10 gün önce takrar kürtaj için gittim. Hasta gizliliğini esas aldıkları için içim son derece rahat . Doktora değil de bir arkadaş ziyaretine gidiyormuşum gibi hissediyorum. Güler yüzlü Müge Hanım ve ekibine çok teşekkür ediyorum.

Y.M. Ankara, Kızlık Zarı Dikimi08.05.2017

6 ay önce flep kaldırma (kalıcı kızlık zarı dikimi) yöntemi uygulandı. 1 hafta önce de düğünüm oldu. Bu işin ustası ile karşılaştığım için çok mutluyum. Müge Hanım size sonsuz teşekkürler.

A.P. Tunus, Kürtaj08.05.2017

Müge Hanım ben Tunuslu bir hastanız. Sizinle yabancılar şubesi ile tanıştık. Beni bu zor durumdan Kurtardınız. 2 ay önce kötü şeyler yaşadım. 3 hafta bebekliydim.  Yardımcı oldunuz teşekkürler sunarım.

Evli 2 çocuk annesi Yaş 48 Ankara - Genital Estetik23.04.2017

20 yıllık evliyim 17 ve 15 yaşlarında iki çocuğum var. Yaşım 48 fakat kendimi daha genç hissediyorum. Son yıllarda eşimin cinsel performansında azalma oldu ben de vajinamda genişleme hissediyordum. Ayrıca cinsel ilişki sırasında vajinamdan gelen sesler konsantrasyonumu bozuyordu .İnternette bu konu ile ilgili araştırma yaparken Müge Hanım’ın sitesine baktım.Eğitimi ve enerjisi çok güzeldi.Hiç tereddüt etmeden randevu aldım ve Müge Hanım’a gittim . Bana vajina daraltma operasyonu uyguladı. Cinsel performansımız ciddi anlamda arttı. Müge Hanım’ı tanıdığım için çokmutluyum.

Hemşire Yaş 54 - İdrar Kaçırma23.04.2017

Ben 54 yaşında emekli bir hemşireyim. 3 doğumum oldu. Yaklaşık 1 yıldır idrar kaçırma problemi yaşıyordum1 sene öncesine kadar idare ediyordum fakat son senede hayat sıtandartımı çok düşürdü. Uzun yolculuk yapmaktan eşimle dostumla bir Pazar günü dışarıya çıkmaktan kaçınır olmuştum. Bir arkadaşım vasıtası ile Müge Hanımla tanıştım. Mesane daraltma ameliyatı yaptı. Şimdi çok rahatım idrar kaçırma sorunum sıfıra indi çok nezih bir ortamda yapılan başarılı bir ameliyattı. Ellerinize sağlık Müge Hocam

Esra A. Kızlık Zarı Dikimi - Ankara20.04.2017

Müge Hanım size ne kadar teşekkür etsem azdır. İlk gençlik yıllarımda yaşamış olduğum ilişkimden dolayı hayatım tamamen yön değiştirmişti, artık bakire değildim. Fakat bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Müge Hanımla tanıştım. Bana kızlık zarı operasyonu yaptı. Şu an yurt dışındayım evlendim.Yıllar sonra endişesiz ve kaygısız günler yaşıyorum. Müge Hanım bana hayatımı geri verdi, Allah ondan razı olsun.

Kürtaj, Ankara, Yaş 2020.04.2017

Ben 20 yaşımda evlendim ve birkaç ay sonra da gebe kaldım. Fakat henüz evliğe tam adapte olamamışken bir de bebek sahibi olma düşüncesi beni fazlasıyla endişelendirmişti. Eşimle birlikte almış olduğumuz bir kararla Müge Hanım’a başvurduk. İlk gebelik olması ve kürtaj yaptıracak olmam bir daha anne olamamak gibi endişelerim vardı, doktorum beni bilgilendirdi ve psikolojik desteğini de hiç eksik etmedi.

İşlemden sonra kontrolüme gittiğimde bana henüz anne olmayanların da kullanabileceği bir alet taktı. Aradan 2 yıl geçti artık gebeliğe hazırdım doktorum aleti çıkarttıktan 6 ay sonra yani geçen hafta gebe olduğumu öğrendim. Müge hanım’ın hastası olduğum için içim çok rahat sonsuz teşekkürler doktorum….

A.C. - Kızlık Zarı Dikimi17.04.2017

İnandığım güvendiğim insan ile nişanlıyken birlite olmuştum. Ama daha sonradan olmadı ve işin sonu evlilikle bitmeyip ayrılmak zorunda kaldım. Çok sonraları yeni tanıştıgım kişi ile evlilik düşünürken kızlık zarı mı diktirmeyi düşündüm, çünkü tanıştıgım kişi bu konulara önem veriyordu, zamanında yapmıştım bir hata ama yapacak bir şey yoktu, bende internetten müge hanımı buldum bir kaç kere iletişime geçtikten sonra randevu aldım kızlık zarı dikimi işlemini yaptırdım. İlk gece çok korkmuştum ama kanama gerçekleştini görünce çok rahatladım. Müge hanıma teşekkür ediyorum, ilgi alaka ve sonuç olarak her şey güzeldi, Allah sizden razı olsun.

Sevgili Doktorum - Genital Sorunlar17.04.2017

Tanıdığım doktorlar içinde en şefkatlisi diyebilirim. Ben doktor Hanımım kapısını çaldığımda inanılmaz bir ağı çekiyordum verdiği ilaçlar ve apse çıkartılması sonrasında inanılmaz rahatladım. Çok teşekkür ediyorum doktorum size.

Pozitif enerjisi ve güler yüzü :) - Gebelik ve Doğum17.04.2017

Pozitif enerjisi ve güler yüzü ile çok keyifli bir gebelik geçirdim aklımda hiçbir soru işareti kalmayacak şekilde beni bilgilendirdi. Her türlü bilgilendirme yaptığı için biraz erken gelen bebeğimi hiç sitres yapmadan hiçbir sorun çıkmadan doğdu. Şimdi ikinci kez gebeyim daha çok yeni ama ama Müge Hanımla tekrar bir gebelik süreci çok eğlenceli geçecek gibi görünüyor.

Merhabalar - Genital Estetik17.04.2017

Yaklaşıl 1 yıl  hem vajinoplasti hem labiopasti ameliyatı oldum. Herşey yolunda ve sorunsuz gerçekleşti. Öncesinde ve sonrasında beni nelerin olacağı yada olabilecek sorunlarla ilgili bilgilendirdi iyileşme sürecini nasıl atlatmama gerektiği ile ilgili geniş gilgilendirme yaptı yaklaşı 3 ay gibi bir süre sürekli gidip geldim  beni pisikolojik yönden de inanılmaz rahatlattı kendisine çok ama çok teşekkür ediyorum.

Canım doktorum... - Normal Doğum17.04.2017

4 yıl önce sezaryen doğum yapmıştım. 2. Gebeliğimde Müge Hanım bana normal doğum yapabilirsin demişti başta biraz endişelenmiştim fakat vermiş olduğu güven duygusu ile bir süre sonra bütün endişelerim ve kaygım kayboldu bu süreçte bana çok destek oldu tıpkı bir abla gibi. Doğum da çok sorunsuz geçti size binlerce teşekkür.

Melek. A - Genital17.04.2017

Polip şikayetimin olması sebebiyle Müge Hanım’a gittim. Kendisinin tavsiyesi üzerine biyopsi sonrası Mirena denilen alet taktırdım. Çok memnun kaldım. Artık kanamalarım olmuyor hayat kalitem yükseldi. Kendisine çok teşekkür ediyorum. İyiki sizi tanımışım, herkese öneriyorum.

Size ne konuda yardımcı olabiliriz ?

Op. Dr. Müge Aksoy cevaplıyor!

Randevu almak için 0312 284 73 26 nolu numaramızı arayabilirsiniz.

Op. Dr. Müge Aksoy
Soru ve Randevu Formu